UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy West Średni 3 kg

West tytoń Średni 3kg

Tytoń papierosowy West Średni 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Liście jasnych tytoni Virginia oraz Burley połączone w spójną całość, tworzą symetryczne zestawienie głębokiego smaku i wyrazistego aromatu zamknięte w szczelnym opakowaniu. Doskonale dobrane składniki, idealnie wywarzone, starannie oczyszczone o średniej zawartości nikotyny nadają odpowiednio wywarzony, subtelny smak. Najwyższej jakości tytoń jest odpowiednio przygotowany do samodzielnego nabijania w papierowe gilzy. Ma doskonałą strukturę oraz wilgotność i jest bardzo wydajny w niskiej cenie.

cena: 220zł

Zawartość opakowania

W środku znajdziemy wyłącznie najlepszej jakości jasny tytoń Virginia oraz Burley, który ma odpowiednią strukturę, dzięki której łatwo nabija się w gilzy. Doskonałe właściwości połączone w spójną całość, zamknięte w szczelnych opakowaniach dostępnych od 1 do 7 kilogramowych.

Zawartość nikotyny

Średnia moc nikotyny zawarta w liściach suszu sprawia, że smak jest odpowiednio wywarzony, subtelny jednak z dosyć wyrazistym aromatem. Poddana specjalnej obróbce, starannie przygotowana mieszanka funduje nam wysublimowany smak, świetny dla osób ceniących wyraźne doznania.

Czy warto kupić?

Każdy szuka dla siebie odpowiedniego tytoniu, ceniąc go za odpowiednie właściwości i smak. Nasze kubki smakowe są różne, ale lubimy delektować się bogactwem smaku i wyrazistym aromatem. Ten tytoń skomponowany jest z najlepszych odmian liści tytoniu, aby oddać swój doskonale wywarzony i efektowny smak.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław