UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy West Średni 2 kg

West tytoń Średni 2kg

Tytoń papierosowy West Średni 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niepowtarzalny styl oraz bogactwo smaku zawiera w sobie unikalna mieszanka starannie dobranych jasnych tytoni Virginia oraz Burley. Pochodzi z najlepszych upraw, o które dbają najbardziej doświadczeni plantatorzy. Jest odpowiednikiem papierosów tej samej marki, znanej na świecie i docenianej za swój niepowtarzalny i wyrazisty smak. Dzięki specjalnym procesom obróbki jest bardzo wydajny i dłużej pozwala cieszyć się swoimi walorami.

cena: 169,99zł

Zalety

Doskonały tytoń, który powstaje ze starannie dobranych mieszanek suszu. Idealnie wywarzone połączenie smaku i aromatu daje niepowtarzalny, bardzo wyrazisty i oryginalny smak. Najwyższej jakości produkty w niskiej cenie. Idealnie przygotowany do samodzielnego robienia papierosów dzięki odpowiedniej strukturze i wilgotności.

Jak powstaje?

Absolutnie pierwszej klasy mieszanki suszu, najbardziej wyszukanych odmian, które starannie dobrane łączą w sobie prostotę oryginalnego smaku i wysublimowanego aromatu. Wszelkie procesy, którym jest poddany podczas produkcji, mają na celu wydobycie głębi smaku i wyrazistości doskonale wyczuwalnej podczas palenia.

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera wyborne odmiany mieszanek suszu, które są uprawiane pod okiem najlepszych specjalistów. Jasne tytonie Virginia oraz Burley harmonijnie dopasowane tworzą  subtelny smak oraz bogaty aromat. Doskonale przygotowany tytoń posiada odpowiednią strukturę i łatwo nabija się w gilzy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław