UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy West Średni 1kg

West tytoń Średni 1kg

Tytoń papierosowy West Średni 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Unikalne połączenie doskonale dopasowanych pod względem smakowym mieszanek suszu o średniej zawartości nikotyny, który idealnie oddaje oryginalny styl papierosów tej samej marki. Ta idealnie wyselekcjonowana kompozycja jasnych tytoni ma bogaty smak i niepowtarzalny aromat. Poddany specjalnym procesom obróbki jest bardzo wydajny w atrakcyjnej cenie. Znana i ceniona marka jedna z najchętniej kupowanych na świecie.

cena: 84,99zł

Właściwości i cechy

Bogactwo smaku i niepowtarzalnego aromatu kryje w sobie doskonała kompozycja jasnych tytoni Virginia i Burley. Starannie zebrane, dokładnie wyselekcjonowane mieszanki najwyższej jakości w pełni oddają swój oryginalny smak. Średnia ilość nikotyny sprawia, że doznania są bardzo głębokie i wyraziste.

Dla kogo ?

Koneserzy dobrego smaku cenią ten tytoń za jego głębię i wyrazistość zawartą w idealnie skomponowanej mieszance. Produkt zawiera wyłącznie najwyższej jakości susz, który dzięki swoim właściwościom doskonale odzwierciedla smak papierosów tej samej marki.

Tytoń papierosowy West średni 1 kg –  o czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Podczas zakupu, który w 100% spełni nasze oczekiwania oraz idealnie będzie przygotowany do samodzielnego kręcenia papierosów, niezbędne będą też inne gadżety. Przede wszystkim musimy zaopatrzyć się w gilzy, w maszynkę do nabijania tytoniu oraz różnego rodzaju popielniczki, jak również pudełka do przechowywania papierosów.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń west mocy

West tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń west light

West tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław