UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy West Mocny 7kg

West tytoń Mocny 7kg

Tytoń papierosowy West Mocny 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń, który ma najlepsze właściwości, starannie skomponowany z unikatowych odmian jasnych tytoni Virginia i Burley. Minimalna zawartość nikotyny sprawia, że podczas palenia możemy doskonale poczuć delikatność smaku i lekkiego aromatu. Oryginalny smak odpowiada papierosom tej samej marki w zdecydowanie niższej cenie. Zdecydowany faworyt, który doceniany jest za wysokiej jakości surowce, które oddają doskonały, odpowiednio wysublimowany smak. Jest bardzo wydajny, nie kruszy się dzięki odpowiedniej strukturze i poziomie wilgotności. Specjalnie przygotowany do samodzielnego kręcenia papierosów.

cena: 594,99zł

Skąd się bierze?

Tytoń jest rośliną, która jest uprawiana na najlepszych plantacjach na całym świecie. Pod okiem najlepszych plantatorów, w odpowiednich warunkach klimatycznych i doskonałej glebie powstają najlepsze mieszanki tytoniu. Odpowiednio zebrane, doskonale wyselekcjonowane i poddane wszystkim procesom obróbki, szczelnie zapakowany zachowuje wszystkie swoje właściwości.

Zawartość nikotyny

Ekspresyjny i mocny smak jest doskonale wyczuwalny za sprawą dużej zawartości nikotyny w liściach suszu. Doskonałe połączenie jasnych tytoni tworzy harmonijną całość wrażeń smakowych z intensywnym aromatem. Dla osób, które cenią sobie bogate oraz wyraziste doznania.

Zalety

Doskonale oddaje wszystkie właściwości i oryginalny smak papierosom tej samej marki. Najwyższa jakość tytoniu pochodzącego z najlepszych plantacji tworzy harmonijne połączenie delikatności smaku oraz wyrazistości aromatu w starannie przygotowanej mieszance suszu. Cena jest stosunkowo niska do najwyższej jakości produktu oraz zapewnia niezapomniane wrażenia i satysfakcję podczas palenia.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń west średni

West tytoń Średni

cena: 84,99zł

tytoń west light

West tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław