UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy West Mocny 5kg

West tytoń Mocny 5kg

Tytoń papierosowy West Mocny 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Ciekawy styl, oryginalny smak oraz najwyższa jakość są wyznacznikami dobrego tytoniu, jakim odpowiada nasz West. Unikalne mieszanki, wyłącznie ze sprawdzonych plantacji, starannie wyselekcjonowanych jasnych tytoni Virginia oraz Burley. Doskonały wybór najlepszych odmian suszu tworzy harmonijne połączenie, zapakowane w szczelne paczki zachowuje najlepsze właściwości oraz świeżość na długi czas. Odpowiednio przygotowany do samodzielnego nabijania w papierowe gilzy, gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

cena: 424,99zł

Zawartość opakowania

W opakowaniu zawarte są najlepszej jakości mieszanki suszu, pochodzące z plantacji na całym świecie. Starannie wyselekcjonowane, dokładnie oczyszczone, następnie poddane odpowiednim procesom obróbki, aby wydobyć doskonały i oryginalny smak. Odpowiednia zawartość nikotyny zapewnia wyrazisty aromat i bogate walory smakowe.

Zawartość nikotyny

Zaliczany jest do grupy tak zwanych mocnych tytoni, z racji dosyć pokaźnej dawki nikotyny zawartej w liściach tytoniu. Fani tego tytoniu doceniają go za odpowiednio wywarzony smak o mocnym i wyrazistym akcencie. Idealnie skomponowana mieszanka oddaje głębię smaku i aromatu doskonale wyczuwalnego podczas palenia.

Skąd się bierze?

Roślina uprawiana na plantacjach na całym świecie, w odpowiednich warunkach, w specjalnej glebie. Plantatorzy doskonale wiedzą jak zadbać o każdy szczegół, aby uzyskać najlepsze plony. Doświadczenie oraz precyzja ma znaczący wpływ na doskonałość smaku i aromatu. Odpowiednio wyselekcjonowany, oczyszczony i poddany specjalnym procesom obróbki, następnie zapakowany w szczelne paczki z zachowaniem wszystkich swoich właściwości.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń west średni

West tytoń Średni

cena: 84,99zł

tytoń west light

West tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław