UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy West Mocny 4kg

West tytoń Mocny 4kg

Tytoń papierosowy West Mocny 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonałej jakości mieszanka harmonijnego połączenia kompozycji suszu pozyskana z najlepszych plantacji na całym świecie. Łączy w sobie jasne tytonie Virginia oraz Burley, które tworzą ekspresyjne zestawienie doskonałości oryginalnego smaku z niepowtarzalnym, wyrazistym aromatem. Dosyć pokaźna dawka nikotyny kumuluje mocne i bogate wrażenia podczas każdego wypalanego papierosa. Tytoń o doskonałych właściwościach, idealniej strukturze, odpowiednio przygotowany do samodzielnego kręcenia papierosów.

cena: 339,99zł

Skład

Odpowiednio dobrane najlepszej jakości mieszanki jasnego tytoniu Virginia oraz Burley, wcześniej starannie oczyszczonego i cienko pokrojonego. Harmonijne połączenie kompozycji suszu, zamknięte w szczelnym opakowaniu, zachowuje świeżość na długi czas.

Zawartość nikotyny

Tytoń o pokaźnej zawartości nikotyny w liściach suszu, co kwalifikuje go do grupy mocnych tytoni. Idealnie wywarzony smak jest dobrze wyczuwalny podczas palenia i doskonale łączy się z wysublimowanym aromatem. Tutaj liczy się wyraźna moc niepowtarzalnego smaku.

Dlaczego warto go kupić?

Sympatycy palenia mają duży wybór, aby dobrać odpowiedni tytoń papierosowy pod względem smaku oraz najlepszych jakościowo składników. West jest znaną marką i cenioną za doskonały, wyrazisty oraz mocny smak. Ma w sobie wszystkie te najważniejsze cechy, które powinien posiadać doskonały tytoń. Atrakcyjna cena, oryginalny smak oraz najwyższa jakość tytoniu to gwarancja całkowitego zadowolenia i satysfakcji.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń west średni

West tytoń Średni

cena: 84,99zł

tytoń west light

West tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław