UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy West Mocny 2kg

West tytoń Mocny 2kg

Tytoń papierosowy West Mocny 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Ceniona marka, która zdobyła uznanie wśród entuzjastów palenia i zwolenników samodzielnego przygotowywania papierosów od podstaw w domowym zaciszu. Pierwszej klasy susz, starannie zebrany, poddany wymaganej obróbce podczas produkcji, spełnia najwyższe wymogi. Wilgotność tytoniu na poziomie 5-7% to gwarancja idealnej giętkości nitek, a co za tym idzie nie ma ryzyka wykruszania się pyłu tytoniowego. Doskonały odpowiednik papierosów tej samej marki.

cena: 169,99zł

Zalety

Cena jest główną zaletą, która przemawia za jego kupnem. Tytoń o idealnej strukturze i wilgotności łatwo nabija się w papierowe gilzy. Najwyższa jakość produktów oraz oryginalność mocnego smaku to doskonały komplement dla tego tytoniu. Koneserzy wyrazistego smaku z pewnością docenią ten efektowny smak.

Zawartość nikotyny

Kwalifikuje się do grupy mocnych tytoni z dużą ilością nikotyny, zawartą w liściach suszu. Odpowiednio wysublimowany aromat, który jest doskonale wyczuwalny podczas palenia, świetnie współgra z unikatowym smakiem. Idealnie wywarzony smak z wyraźną nutą nikotyny.

Dlaczego warto kupić?

Każdy miłośnik palenia ma swoje ulubione smak i odpowiednią moc papierosa. Natomiast jeżeli głęboki i wyrazisty smak jest Twoim konikiem, to ten tytoń jest odpowiedni dla Ciebie. Dosyć spora zawartość nikotyny sprawia, że czuć ten mocny, ale doskonale wywarzony smak. Zawarte w nim najwyższej jakości mieszanki tytoniu sprawiają, że świetnie odzwierciedla oryginalny smak papierosów tej samej marki.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń west średni

West tytoń Średni

cena: 84,99zł

tytoń west light

West tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław