UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy West Mocny 1kg

West tytoń Mocny 1kg

Tytoń papierosowy West Mocny 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niezwykłe zestawienie starannie wyselekcjonowanych jasnych tytoni Virginia i aromatycznych tytoni Burley. Ta unikalna kompozycja sporządzona jest przez najlepszych specjalistów, którzy dzięki swojej pasji i doświadczeniu potrafią stworzyć tę niezwykłą mieszankę tytoni, która świetnie oddaje smak papierosów tej samej marki. Sprzedawana jest w całej Unii Europejskiej, w ponad 90 krajach. Gotowy tytoń odpowiednio przygotowany nadaje się do użycia zaraz po otwarciu opakowania.

cena: 84,99zł

Zawartość opakowania

Absolutnie najwyższej jakości mieszanki tytoniu o niekwestionowanym smaku, starannie zebrane, doskonale wyselekcjonowane oraz poddane odpowiedniej obróbce podczas procesu produkcji. Ma idealną strukturę oraz odpowiednią wilgotność, aby samodzielnie w łatwy sposób nabijać go w gilzy.

Właściwości i cechy

Znana w ponad 90 krajach marka tytoniu, o idealnej strukturze z doskonałymi walorami smakowymi. Ma dosyć charakterystyczny smak, dzięki odpowiednio wyselekcjonowanym mieszanką suszu. Cechuje go znakomita jakość i niepowtarzalny smak, z dużą zawartością nikotyny.

Dlaczego warto kupić?

Dlaczego miłośnicy palenia wybierają waśnie ten tytoń? Przede wszystkim znana marka w ponad 90 krajach Unii Europejskiej. To oryginalny smak jest głównym czynnikiem, który sprawia, że jest chętnie kupowany. W jego skład wchodzą wyłącznie najlepszej jakości mieszanki suszu, który odzwierciedla oryginalny smak papierosów tej samej marki. Wydajny tytoń w atrakcyjnej cenie.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń west średni

West tytoń Średni

cena: 84,99zł

tytoń west light

West tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

1 komentarz

  1. Maciej

    lalala

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław