UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy West Light 7kg

West tytoń Light 7kg

Tytoń papierosowy West Light 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niezwykle aromatyczna mieszanka starannie skomponowanych jasnych tytoni Virginia i Burley, które zyskują przy pierwszym poznaniu. Liście tytoniu zawarte w tej doskonałej kompozycji uprawiane są na najlepszych plantacjach pod okiem do świadczonych fachowców. Jest idealnym odpowiednikiem papierosów tej samej marki, która jest ceniona w 90 krajach na świecie. Świetna struktura oraz odpowiednia konsystencja sprawia, że jego włókna są idealnie giętkie, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Przygotowany do użycia zaraz po otwarciu opakowania, łatwo nabija się w papierowe gilzy.

cena: 594,99zł

Zalety

Wiele zalet sprawia, że ten tytoń papierosowy zyskuje przy pierwszym poznaniu. Przede wszystkim jego oryginalny smak, który niczym nie odbiega od papierosów tej samej marki. Kusi swoim doskonałym delikatnym smakiem i lekkim aromatem. Atrakcyjna cena także jest ogromną zaletą i zachęca do spróbowania tego subtelnego smaku.

Właściwości i cechy

Doskonała precyzja i dbałość o każdy nawet najmniejszy szczegół sprawia, że ta starannie dobrana mieszanka jasnych tytoni ma odpowiednio zrównoważony smak i subtelny aromat. Najlepszej jakości produkty, poddane specjalnym procesom obróbki, gwarantują delikatny smak i lekki aromat.

Zawartość opakowania

Liście tytoniu z najlepszych plantacji na świecie, starannie zebrane, dokładnie oczyszczone i wyśmienicie skomponowane. Poddane specjalnym procesom obróbki, aby wydobyć głęboki smak i delikatny aromat. Szczelnie zapakowane w paczki od 1 do 7 kilogramów, z zachowaniem wszystkich wartości.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń west mocy

West tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń west średni

West tytoń Średni

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław