UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy West Light 6kg

West tytoń Light 6kg

Tytoń papierosowy West Light 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Fenomenalny oryginalny smak doskonały pod każdym względem, niczym nie odbiega od papierosów tej samej marki, docenianej na świecie. Niezwykły styl oraz subtelny smak zawarty w doskonałej jakości jasnych tytoni Virginia. Produkty pochodzą z najlepszych upraw na całym świecie, gdzie fachową ręką dba się o każdy szczegół, aby oddać głębię smaku i aromatu. Dzięki odpowiedniej strukturze i wilgotności ma idealnie giętkie włókna co sprawia, że jest bardzo wydajny. Zapakowany w szczelne opakowania, zachowuje wszystkie najlepsze właściwości oraz świeżość na długi czas.

cena: 509,99zł

Zalety

Jakość to najwyższa gwarancja doskonałego smaku i subtelnego aromatu połączona w tym tytoniu. Niczym nie różni się od papierosów tej samej marki, a swoim oryginalnym smakiem przyciąga rzesze wielbicieli. Bardzo wydajny, nie kruszy się  w bardzo atrakcyjnej cenie, gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Zawartość nikotyny

Niska zawartość nikotyny sprawia, że możemy poczuć doskonały subtelny smak odpowiednio wywarzony połączony z delikatnym aromatem. Zaliczany go grupy słabych tytoni, ze względu na minimalną ilość nikotyny. Odpowiednia wilgotność sprawia, że łatwo nabija się w papierowe gilzy.

Dla kogo ?

Idealny dla wielbicieli lekkiego stylu o subtelnym smaku i delikatnym aromacie. Niska zawartość nikotyny sprawia, że odczucia są odpowiednio wywarzone i bardzo lekkie. Odpowiedni dla osób lubiących fantazyjnie delikatne wrażenia.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń west mocy

West tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń west średni

West tytoń Średni

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław