UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy West Light 4kg

West tytoń Light 4kg

Tytoń papierosowy West Light 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niezwykły styl oraz efektowny smak zawarty w doskonałej jakości mieszance jasnych tytoni głównie Virginia. Starannie skomponowana przez najlepszych specjalistów, którzy dbają o każdy szczegół, aby wydobyć oryginalny smak i aromat. Świetnie oddaje oryginalność papierosów tej samej marki, znanej na całym świecie i cenionej za fenomenalny smak. Z nim samodzielne robienie papierosów jest bardzo łatwe i przyjemne za sprawą odpowiedniej struktury i wilgotności.

cena: 339,99zł

Jaki jest ?

Ma idealną strukturę oraz odpowiednią wilgotność co sprawia, że nie kruszy się i jest bardzo wydajny. Starannie zebrany, oczyszczony z wszelkich patyków, pyłu i innych zanieczyszczeń oraz poddany wszelkim procesom obróbki. Skomponowany, by cieszyć swoim smakiem i kusić subtelnym aromatem.

 zawartość opakowania

W opakowaniu zawarte jest tytoń pochodzący z najlepszych upraw, odpowiednio przygotowany do samodzielnego skręcania papierosów. Paczki zawierają od 1 kilograma do 7 kilogramów suszu o doskonałych walorach smakowych. Bardzo wydajny, gotowy do użycia po otwarciu opakowania w atrakcyjnej cenie.

Czy warto kupić?

Jeżeli cenisz lekki i subtelny smak z niską ilością nikotyny to jest doskonały wybór dla Ciebie. Odzwierciedla oryginalny smak papierosów tej samej marki wysoce cenionej na świecie za gustowny smak i efektowny aromat doskonale wyczuwalny podczas palenia.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń west mocy

West tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń west średni

West tytoń Średni

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław