UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy West Light 2 kg

West tytoń Light 2kg

Tytoń papierosowy West Light 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Unikatowa mieszanka dokładnie wyselekcjonowanych jasnych tytoni głównie Virginia, które hodowane są na najlepszych plantacjach na całym świecie, pod okiem doświadczonych plantatorów. Niska zawartość nikotyny kwalifikuje je do grupy słabych tytoni, co sprawia, że smak jest lekki i delikatny połączony z subtelnym aromatem. Doskonale oczyszczony, cienko pokrojony tytoń o doskonałej strukturze nie wykrusza się i łatwo nabija się w papierowe gilzy.

cena: 169,99zł

Skład

Wyłącznie unikatowe i najwyższej jakości mieszanki jasnego tytoniu o złotej nitce znajdują się w naszych opakowaniach. Doskonała niska wilgotność zapewnia odpowiednią giętkość włókien, dzięki czemu jest bardziej wydajny oraz nie wykrusza się. Starannie oczyszczony bez zbędnych dodatków.

Zawartość nikotyny

Kwalifikowany do grupy słabych tytoni dzięki niskiej zawartości nikotyny w liściach suszu. Podczas palenia doskonale wyczuwalny jest lekki i subtelny smak pochodzący z najwyższej jakości mieszanek. Starannie dobrane, odpowiednio skomponowane tworzą niesamowitą harmonię smaku i wyrazistego aromatu.

Dlaczego warto kupić?

Każdy ceni inne wartości w tytoniu papierosowym oraz smak i wyczuwalny aromat. Tutaj zawarte doskonałej jakości produkty, z najlepszych plantacji, starannie zebrane i wyselekcjonowane pod okiem najlepszych fachowców. Idealnie dobrane składniki oddają głębie smaku i subtelność aromatu.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń west mocy

West tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń west średni

West tytoń Średni

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław