Tytoń papierosowy Virginia Średni

Od 1887 roku tytoń papierosowy Virginia Średni jest wymieniany jednym tchem obok innych znanych i cenionych przez palaczy producentów. Wyjątkowa kompozycja tytoniu Virginia i innych doskonałych odmian tworzy unikalny blend marki.

Wybierz swój ulubiony rodzaj tytoniu i „Zamów” go z dostawą do domu. Wypełnij krótki formularz zamówienia i ciesz się doskonałym smakiem tytoniu Virginia znanym od pokoleń.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Virginia Średni

Dlaczego tytoń papierosowy Virginia Średni jest tak dobry?

Tytoń Virginia jest jednym z najpopularniejszych tytoni papierosowych. Ma unikalny i naturalny aromat oraz charakteryzuje się niezwykle bogatym, pełnym i jednocześnie subtelnym smakiem. Jest starannie pocięty i pozbawiony wszelkich dodatków, idealnie nadając się do nabijania gilz papierosowych. Wykorzystanie specjalnej techniki cięcia liści powoduje wysoką wydajność tytoniu, a łatwość skręcania sprawia, że jest lubiany przez palaczy na całym świecie.

Ile kosztuje tytoń papierosowy Virginia 1 kg, 3 kg, 5 kg?

Zacznij oszczędzać i zamów 1 kg tytoniu Virginia w cenie 75 zł! Czy wiesz, że tylko z 1 kg suszonych liści tytoniu możesz skręcić od 1100 do nawet 1500 papierosów? Wybierz wagę i kup tytoń w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy Ci szybką realizację.

Wybierz wariant:

  • 1 kg Virginia Średni – 75 zł;
  • 2 kg Virginia Średni – 150 zł;
  • 3 kg Virginia Średni – 225 zł;
  • 4 kg Virginia Średni – 300 zł;
  • 5 kg Virginia Średni – 375 zł;
  • 6 kg Virginia Średni – 450 zł;
  • 7 kg Virginia Średni – 525 zł.

Zamów tytoń papierosowy Virginia Średni na tanityton24.pl

Wybierz swojego ulubionego producenta oraz gatunek tytoniu – mocny, średni, light – i ciesz się niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Wszystkie dostępne u nas mieszanki suszonych liści tytoniu zostały poddane odpowiednim procesom, które zapewniły im doskonałą wilgotność i konsystencję.

Naszą ofertę kierujemy do osób pełnoletnich. Dołącz do miłośników skręcania papierosów razem z Tani Tytoń 24.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław