UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia średni 7 kg

Virginia tytoń Średni 7 kg

Tytoń papierosowy Virginia Średni 7 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Efektowna mieszanka tytoniu Virginia w połączeniu z innymi doskonałymi odmianami cieszy swoim wysublimowanym smakiem i subtelnym aromatem. Smakiem świetnie oddaje oryginalność papierosów tej samej marki znanej i cenionej na całym świecie. Cienko i równo pocięty tytoń, starannie oczyszczony, bez żadnych dodatków jest bardzo wydajny i z łatwością nabija się w gilzy. Atrakcyjna cena i oryginalny smak najwyższej jakości tytoniu zdecydowanie zachęca do kupna.

cena: 594,99zł

Co to jest?

Mieszanki tytoniu Virginia połączone z innymi odmianami tytoniu o doskonałych właściwościach, które tworzą harmonijną całość. Dzięki odpowiednio wyszukanym znakomicie dobranych smakowo liści tytoniu możemy delektować się niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Bardzo wydajny z odpowiednią strukturą i wilgotnością, gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Zawartość nikotyny

Tytoń o średniej ilości nikotyny, który ma wpływ na wyrazistość smaku i głębię aromatu. Mieszanki suszu poddane specjalnym procesom produkcji są sumiennie wybrane, wymieszane, aby cieszyć swoim niepowtarzalnym odpowiednio wywarzonym smakiem.

Od czego zależy jego cena?

Dana ilość kilogramów w paczce decyduje o wysokości ceny, im więcej kilogramów  tym wyższa cena. Najwyższa jakość produktów i oryginalny smak znajduje się w każdej paczce. Dostępne są zarówno jedno, jak i 7 kilogramowe paczki z tytoniem Virginia.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław