UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia średni 5 kg

Virginia tytoń Średni 5 kg

Tytoń papierosowy Virginia Średni 5 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonale skomponowany, odpowiednio dobrany tytoń, który pochodzi z najlepszych plantacji na świecie. Jego oryginalny smak odpowiada znanym papierosom tej samej marki. Ma wyrazisty i naturalny aromat, który jest doskonale wyczuwalny podczas palenia. Poddany odpowiednim procesom obróbki, cienko pokrojony o odpowiedniej strukturze i wilgotności łatwo nabija się w papierowe gilzy. Bardzo wydajny tytoń, w atrakcyjnej cenie kusi, aby po niego sięgnąć.

cena: 424,99zł

Właściwości i cechy

Starannie dobrana kompozycja mieszanek tytoniu, która ma idealnie wywarzony smak i posiada najlepsze właściwości. Mocny smak jest doskonale wyczuwalny za sprawą dosyć dużej ilości nikotyny. Starannie oczyszczony, wyselekcjonowany najlepszej jakości tytoń to cechy charakterystyczne Virginii.

Zawartość opakowania

Nasze opakowania zawierają wyłącznie najlepszej jakości mieszanki, z plantacji całego świata, które uprawiane są pod okiem najlepszych plantatorów. Poddane odpowiednim procesom podczas produkcji, oddają głębię swojego niepowtarzalnego smaku i wyrazistego aromatu.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Zakup odpowiedniego tytoniu do samodzielnego robienia papierosów wymaga odpowiedniej oprawy z użyciem potrzebnych akcesoriów. Papierowe gilzy, w które będziemy nabijać tytoń Virginia, maszynka ręczna lub elektryczna do nabijania. Warto również zaopatrzyć się w dodatki typu popielniczka oraz opakowania na gotowe papierosy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław