+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia średni 5 kg

Virginia tytoń Średni 5 kg

Tytoń papierosowy Virginia Średni 5 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonale skomponowany, odpowiednio dobrany tytoń, który pochodzi z najlepszych plantacji na świecie. Jego oryginalny smak odpowiada znanym papierosom tej samej marki. Ma wyrazisty i naturalny aromat, który jest doskonale wyczuwalny podczas palenia. Poddany odpowiednim procesom obróbki, cienko pokrojony o odpowiedniej strukturze i wilgotności łatwo nabija się w papierowe gilzy. Bardzo wydajny tytoń, w atrakcyjnej cenie kusi, aby po niego sięgnąć.

cena: 375zł

Tytoń papierosowy Virginia średni 5 kg – właściwości i cechy

Starannie dobrana kompozycja mieszanek tytoniu, która ma idealnie wywarzony smak i posiada najlepsze właściwości. Mocny smak jest doskonale wyczuwalny za sprawą dosyć dużej ilości nikotyny. Starannie oczyszczony, wyselekcjonowany najlepszej jakości tytoń to cechy charakterystyczne Virginii.

Tytoń papierosowy Virginia średni 5 kg – zawartość opakowania

Nasze opakowania zawierają wyłącznie najlepszej jakości mieszanki, z plantacji całego świata, które uprawiane są pod okiem najlepszych plantatorów. Poddane odpowiednim procesom podczas produkcji, oddają głębię swojego niepowtarzalnego smaku i wyrazistego aromatu.

Tytoń papierosowy Virginia średni 5 kg – o czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Zakup odpowiedniego tytoniu do samodzielnego robienia papierosów wymaga odpowiedniej oprawy z użyciem potrzebnych akcesoriów. Papierowe gilzy, w które będziemy nabijać tytoń Virginia, maszynka ręczna lub elektryczna do nabijania. Warto również zaopatrzyć się w dodatki typu popielniczka oraz opakowania na gotowe papierosy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław