UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia średni 3 kg

Virginia tytoń Średni 3 kg

Tytoń papierosowy Virginia Średni 3 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń, który zawiera wyłącznie najlepsze składniki, najwyższej jakości tytoń, które pochodzą z najlepszych upraw. Pielęgnowane pod okiem najlepszych plantatorów, w odpowiednich warunkach. Odpowiednia selekcja oraz obróbka podczas produkcji wpływa na smak i aromat mieszanki. Powstał z najlepszych tytoni Virginia w połączeniu z innymi odmianami, aby cieszyć swoim oryginalnym i wyrazistym smakiem i odpowiednio wywarzonym aromatem. Bardzo wydajny w atrakcyjnej cenie.

cena: 254,99zł

Jaki jest ?

Nasz tytoń musi przejść przez odpowiednie procesy obróbki, aby sprostać dużym wymaganiom pod względem jakościowym oraz doskonałości smaku. Przygotowany z największą starannością i precyzją, dokładnie oczyszczony tytoń, który jest drobno krojony może zadowolić miłośników palenia.

Dla kogo ?

Dla koneserów oryginalnego smaku, którzy uwielbiają delektować się głębią i wyrazistym smaczkiem idealnie dobranego tytoniu. Miłośnicy papierosów doceniają ten smak za jego najwyższe wartości. Idealnie przygotowany do samodzielnego kręcenia papierosów dzięki odpowiedniej wilgotności i strukturze.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Samodzielne robienie papierosów wymaga odpowiednich akcesoriów, które ułatwią nam pracę. Oprócz zakupu gotowego tytoniu papierosowego będziemy potrzebowali jeszcze papierowe gilzy oraz maszynkę do nabijania papierosów, w zależności od upodobań może być ręczna lub elektryczna.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław