UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia średni 2 kg

Virginia tytoń Średni 2 kg

Tytoń papierosowy Virginia Średni 2 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Efektowny stylowy smak powstaje z najwyższej jakości surowców, które uprawiane są na plantacjach całego świta. Wyłącznie sprawdzone mieszanki tytoniu z najlepszymi właściwościami, starannie zebranych pod okiem najlepszych specjalistów znajdują się w naszym tytoniu, który spełnia wszystkie niezbędne wymogi pod względem jakościowym. Zadowala doskonałym smakiem i niepowtarzalnym aromatem, aby zaspokoić podniebienia najbardziej wymagających miłośników palenia.

cena: 169,99zł

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera doskonałej jakości mieszanki tytoniu Virginia oraz innych odmian, z najlepszymi właściwościami. Odpowiednia struktura oraz wilgotność pomagają w doskonałym nabijaniu w papierowe gilzy. Tytoń jest bardzo wydajny w bardzo atrakcyjnej cenie.

Czy warto kupić?

Każdy fan palenia ma inne wymagania pod względem smaku oraz właściwości, jakie powinien zawierać dobry tytoń. Natomiast, jeżeli lubisz doskonały, świetnie wywarzony smak, o dużej mocy i wyrazistości, to tytoń Virginia będzie dla Ciebie idealny wyborem. Tutaj liczy się jakość i oryginalność produktu.

Od czego zależy jego cena

Cena jest regulowana za sprawą wagi danej paczki, czyli ilości tytoniu, która znajduje się wewnątrz opakowania. W ofercie dostępne są opakowania od 1 do 7 kilogramów z pierwszej klasy mieszanką tytoni o najlepszych właściwościach. Doskonały smak oraz wysublimowany aromat znajduje się w każdym opakowaniu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław