Tytoń papierosowy Virginia Mocny

Mieszanka tytoniu Virginia oraz innych unikatowych odmian, doskonale skomponowana pod względem jakości oraz wyrazistego smaku. Głęboki smak i subtelny, przyjemny aromat, tworzą spójną całość. Odzwierciedla ona autentyczny smak znanej i cenionej na całym świecie marki papierosów. Drobno pocięty, oczyszczony tytoń papierosowy Virginia Mocny nie zawiera żadnych ulepszaczy, dzięki czemu jest doskonały do samodzielnego nabijania w gilzy.

Sprawdź naszą ofertę, wypełniając krótki formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer widniejący na górze strony. Pamiętaj! Aby skorzystać z naszej oferty, musisz mieć ukończone 18 lat.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Virginia Mocny

Dlaczego warto wybrać tytoń papierosowy Virginia Mocny?

Virginia to tytoń najwyższej jakości, zapewniający wyraźny smak i aromat. Powstaje z mieszanki suszonych liści Virginia, które, zanim trafią do sprzedaży, są weryfikowane pod względem barwy i konsystencji, a także poddawane odgrzybianiu i oczyszczane z wszelkich zanieczyszczeń. Drobno krojony tytoń sprawia, że dzięki swojej optymalnej wilgotności jest idealny do nabijania w gilzy papierosowe.

Ile kosztuje tytoń papierosowy Virginia Mocny?

Zacznij oszczędzać już dziś i złóż swoje zamówienie na 1 kg tytoniu Virginia w cenie 75 zł! Gwarantujemy Ci szybką realizację.

Zdecyduj, który wariant wybrać:

  • 1 kg tytoniu Virginia Mocny – 75 zł;
  • 2 kg tytoniu Virginia Mocny – 150 zł;
  • 3 kg tytoniu Virginia Mocny – 225 zł;
  • 4 kg tytoniu Virginia Mocny – 300 zł;
  • 5 kg tytoniu Virginia Mocny – 375 zł;
  • 6 kg tytoniu Virginia Mocny – 450 zł;
  • 7 kg tytoniu Virginia Mocny – 525 zł.

Gdzie zamówić tytoń papierosowy Virginia Mocny online?

Zamów już dziś najlepsze mieszanki suszonego tytoniu dostępne na tanityton24.pl! Wybierz producenta, wagę oraz wypełnij krótki formularz zamówienia. Gwarantujemy szybką realizację w ciągu 24 godzin.

Czy wiesz, że z 1 kg tytoniu możesz skręcić od 1100 do 1500 papierosów? Nie czekaj i dołącz do koneserów palenia.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław