UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia mocny 7 kg

Virginia tytoń Mocny 7 kg

Tytoń papierosowy Virginia Mocny 7 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Świetnie skomponowana mieszanka pod względem najwyższej jakości i wyrazistego smaku z tytoniu Virginia oraz innych unikatowych odmian. Spójna całość wyrażona w głębi smaku i aromacie. Doskonale oddaje smak oryginalnych papierosów tej samej marki, znanej i cenionej na całym świecie. Miłośnicy tej marki cenią ją za bogaty i wyrazisty smak, który doskonale współgra z subtelnym i przyjemnym aromatem. Drobno pocięty susz jest starannie oczyszczony oraz nie zawiera żadnych ulepszaczy. Doskonale przygotowany do samodzielnego nabijania w papierowe gilzy.

cena: 594,99zł

Co to jest?

Tytoń to roślina, która jest uprawiana na największych plantacjach na świecie, w odpowiednich warunkach pod czujnym okiem najlepszych fachowców. Poddany wszelkim potrzebnym procesom obróbki, aby w pełni wydobyć jego głęboki i wyrazisty smak oraz aromat.

Dlaczego warto kupić?

Przede wszystkim atrakcyjna cena zachęca do zakupu tego tytoniu, który ma efektownie mocny oraz głęboki smak. Zawarte w nim doskonałej jakości mieszanki tytoniu sprawiają, że idealnie odzwierciedla on oryginalny smak papierosów tej samej marki. Doskonale przygotowany do samodzielnego nabijania papierosów.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Zakup naszego tytoniu, który jest doskonale przygotowany do nabijania, wymaga dodatkowych gadżetów, z którymi będzie współpracował. Otóż tytoń nabijany jest w papierowe gilzy, które musimy dokupić, a to wszystko dzieje się przy pomocy maszynki (ręcznej lub elektrycznej, kwestia uznania).

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław