+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia mocny 6 kg

Virginia tytoń Mocny 6 kg

Tytoń papierosowy Virginia Mocny 6 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Połączenie doskonałego stylu z klasycznym smakiem oryginalnego papierosa. Staranie skomponowana mieszanka tytoni Virginia oraz innych odmian, tworzą doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie. Marka znana i ceniona na świecie za świetny pełen świeżości smak oraz odpowiednio wysublimowany aromat. Charakteryzuje się niezwykle bogatym i pełnym, a jednocześnie bardzo subtelnym i przyjemnym smakiem. Równo oraz cienko pocięty, bez zbędnych dodatków i doskonale nadaje się do nabijania w papierowe gilzy.

cena: 450zł

Tytoń papierosowy Virginia mocny 6 kg – właściwości i cechy

Właściwości tego tytoniu określa niesamowita wyrazistość aromatu oraz bogactwo smaku. Jego nieskazitelny smak jest doskonale wyczuwalny podczas palenia, a duża zawartość nikotyny odpowiada za moc i wyrazistość. Ma odpowiednią strukturę i wilgotność, co ułatwia nabijanie w papierowe gilzy oraz zapobiega się jego wykruszaniu.

Tytoń papierosowy Virginia mocny 6 kg – zalety

Wiele zalet można by wymienić, ale jedną z ważniejszych jest oryginalność smaku, która jest doskonale wyczuwalna podczas palenia. Atrakcyjna, niska cena, którą musimy zapłacić za doskonałej jakości tytoń, jest doskonałym argumentem do spróbowania tego tytoniu. Harmonijne połączenie mieszanek to doskonałość smaku i aromatu pod każdym względem.

Tytoń papierosowy Virginia mocny 6 kg – jak powstaje?

Doskonały, mocny smak, który daje wyraziste doznania, uzyskany jest z harmonijnego połączenia najlepszej jakości mieszanek tytoniu. Poddane odpowiednim procesom obróbki, dokładnie oczyszczone oraz starannie wyselekcjonowane, aby cieszyć podniebienia najbardziej wymagających miłośników palenia.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław