+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia mocny 5 kg

Virginia tytoń Mocny 5 kg

Tytoń papierosowy Virginia Mocny 5 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Jasny tytoń z najlepszych jakościowo mieszanek suszu, który ma mocny oraz wyrazisty smak, za sprawą dużej zawartości nikotyny. Jego nazwa wywodzi się od stanu w USA, gdzie pierwszy raz zaczęto go uprawiać. Idealnie wywarzony smak jest zasługą precyzyjnie połączonych mieszanek tytoniu, które harmonijnie ze sobą współgrają. W procesie suszenia uzyskuje się go metodą ogniowo-rurową. Doskonale przygotowany do samodzielnego przygotowywania papierosów, gotowy do użycia zaraz po otwarciu opakowania.

cena: 375zł

Tytoń papierosowy Virginia mocny 5 kg – skład

Składa się wyłącznie z najlepszych odmian liści tytoniu, tutaj przeważa Virginia z domieszką innych odmian. Starannie zebrane, odpowiednio wyselekcjonowane, by wydobyć najlepsze właściwości. Gwarancja dobrego smaku oraz intensywnego aromatu, które są doskonale wyczuwalne podczas palenia.

Tytoń papierosowy Virginia mocny 5 kg – jaki jest ?

Starannie oczyszczone ze wszystkich śmieci, odpowiednio wyselekcjonowany i poddany potrzebnym procesom obróbki. Szczelnie zapakowany w paczki z zachowaniem wszystkich właściwości oraz świeżości na długi czas. Odpowiednia wilgotność odpowiada za  giętkie włókna i nie powoduje wykruszania się pyłu tytoniowego.

Tytoń papierosowy Virginia mocny 5 kg – od czego zależy jego cena?

Każde opakowanie zawiera tytoń doskonałej jakości i z efektownym smakiem. Paczki dostępne są od 1 kilogramowych, aż do 7 kilogramowych co jest wyznacznikiem ceny. Im więcej kilogramów tym cena wyższa. Doskonały tytoń przeznaczony do samodzielnego robienia papierosów.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław