UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia mocny 4 kg

Virginia tytoń Mocny 4 kg

Tytoń papierosowy Virginia Mocny 4 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Dobry wybór dla sympatyków mocniejszych wrażeń, którzy lubią oryginalny, wyrazisty smak i mocny aromat. Zawarty tutaj tytoń jest starannie oczyszczony, odpowiednio wyselekcjonowany oraz poddany odpowiednim procesom obróbki, wszystko po to, aby wydobyć doskonały, oryginalny smak tytoniu. Idealna struktura oraz odpowiednia wilgotność sprawiają, że łatwo nabija się w papierowe gilzy za pomocą maszynki do nabijania papierosów.

cena: 339,99zł

Właściwości i cechy

Wysoka jakość surowców oraz duża ilość nikotyny, która świetnie wydobywa głębię niepowtarzalnego smaku, z wyraźnie wyczuwalnym aromatem. Najlepsze mieszanki suszu znakomicie dobrane i oczyszczone dostępne w atrakcyjnej cenie. Ma odpowiednią strukturę oraz wilgotność co znacząco zwiększa jego wydajność.

Od czego zależy jego cena?

Cenę regulują kilogramy zawarte w danym opakowaniu, co oznacza, że im więcej kilo tym cena wyższa. Doskonała jakość i efektowny smak zawarty jest w każdej paczce, ze starannie zebranych liści tytoniu.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Samodzielne robienie papierosów w domu wymaga trochę chęci, precyzji oraz odpowiednich sprzętów, które ułatwią nam pracę. Przede wszystkim nasz gotowy tytoń, o specjalnej strukturze i dobrej wilgotności, papierowe gilzy oraz maszynka do nabijania tytoniu. Na rynku dostępne są też inne gadżety typu popielniczki czy różnego rodzaju opakowania na gotowe papierosy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław