UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia mocny 3 kg

Virginia tytoń Mocny 3 kg

Tytoń papierosowy Virginia Mocny 3 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niezwykle efektowna kompozycja tytoniu Virginia doskonale połączona z innymi suszami, które tworzą niesamowitą całość. Najwyższej jakości surowce zawarte w tej mieszance, są uprzednio starannie zebrane, poddane specjalnym procesom produkcji oraz dokładnie oczyszczone. Charakteryzuje się bogactwem smaku i subtelnością aromatu mocno wyczuwalnego podczas palenia. Pomimo swojej subtelności, oddaje wyrazistą moc i głębie smaku.

cena: 254,99zł

Właściwości i cechy

Doskonale wywarzony aromat świetnie współgra z bogatym i wyrazistym smakiem. Mocny smak uzyskany jest z idealnego połączenia liści suszu z dużą zawartością nikotyny. Odpowiada znanym papierosów tej samej marki, cenionych na całym świecie.

Zawartość opakowania

Doskonałej jakości susz Virginia połączony z innymi tytoniami tworzą spójną całość. Zebrane z największą precyzją i odpowiednio wyselekcjonowane liście suszu, poddane specjalnym procesom podczas produkcji, aby wydobyć ten głęboki i niepowtarzalny smak. Zamknięte w szczelnym opakowaniu zachowują swoje właściwości oraz świeżość na długi czas.

Zawartość nikotyny

Świetnie wyczuwalny smak jest mocny i wyrazisty za sprawą dużej ilości nikotyny w liściach suszu. Idealnie wywarzony smak i odpowiednio wysublimowany aromat jest zasługą precyzyjnie połączonych mieszanek tytoniu, które harmonijnie ze sobą współgrają. Idealny dla sympatyków mocniejszego efektu podczas palenia.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław