UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia mocny 2 kg

Virginia tytoń Mocny 2 kg

Tytoń papierosowy Virginia Mocny 2 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Unikatowa mieszanka starannie skomponowana z tytoniu Virginia oraz innych, które tworzą spójną całość wyrażoną w harmonijnym smaku i aromacie. Doskonały odpowiednik papierosów tej samej marki dobrze znanej na całym świecie. Ma wielu fanów za swój nieoceniony bogaty i wyrazisty smak, który doskonale współgra z subtelnym i przyjemnym aromatem. Najlepszej jakości susz jest starannie drobno pocięty, bez zbędnych dodatków oraz oczyszczony ze śmieci. Wszystko to wpływa na jego doskonałą strukturę, dzięki której łatwo nabija się w papierowe gilzy.

cena: 169,99zł

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera odpowiednio przygotowany tytoń do samodzielnego robienia papierosów w domowym zaciszu. Najwyższej klasy mieszaki suszu, doskonale wyselekcjonowane, odpowiednio oczyszczone, cieszą swoim smakiem i dużą wydajnością. W zależności od potrzeby dostępne są paczuszki zarówno jednokilogramowe, aż do 7 kilogramowych.

Zawartość nikotyny

Wysoka ilość nikotyny zawarta w liściach suszu sprawia, że zaliczany jest do grupy tytoni o zdecydowanie mocnym smaku. Miłośnicy palenia cenią go za mocną nutę, odpowiednio wywarzoną wyrazistość oraz niezwykłą moc, która jest dobrze wyczuwalna podczas palenia.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Podczas zakupów naszego tytoniu, który jest odpowiednio przygotowany do domowego robienia papierosów, musimy jeszcze zaopatrzyć się w dodatkowe gadżety. Niezbędne do takiej produkcji będą papierowe gilzy, maszynka (w zależności od preferencji może być ręczna lub elektryczna) do nabijania tytoniu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław