UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia mocny 1 kg

Virginia tytoń Mocny 1 kg

Tytoń papierosowy Virginia Mocny 1 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Swoją nazwę wziął od stanu w USA, to tam po raz pierwszy wprowadzono jego uprawę, nazywany tytoniem jasnym, uzyskuje się metodą ogniowo-rurową, w procesie suszenia. Produkowany od 1887 roku tytoń Virginia, pozwala cieszyć się swoim niepowtarzalnym mocnym i wyrazistym smakiem. Skomponowany jest z tytoniu Virginia z dodatkiem innych znakomitych mieszanek suszu. Pomimo swojej subtelności, oddaje wyrazistą moc i głębie smaku.

cena: 84,99zł

Jaki jest ?

Starannie oczyszczony, czysty susz bez żadnych patyków i pyłów, poddany specjalnym procesom obróbki z zachowaniem najważniejszych właściwości. Doskonale cienko pokrojone włókna łatwo nabijają się w papierowe gilzy, a tytoniowy pył nie wykrusza się dzięki odpowiedniej wilgotności.

Zawartość opakowania

Najlepszej klasy mieszanki tytoni, starannie zebranych oraz doskonale wyselekcjonowanych, nastanie poddane specjalnym procesom obróbki. Odpowiednia zawartość nikotyny zapewnia bogactwo smaku i wyrazistego aromatu. Bezpośrednio po otwarciu idealny do nabijania w papierowe gilzy.

Od czego zależy jego cena?

Cena uzależniona jest od ilości kilogramów w danej paczce, które dostępne są od 1 kilogramowych do 7 kilogramowych paczek. Zawiera wyłącznie najwyższej klasy mieszanki tytoniu, posiadające doskonały smak i niepowtarzalny aromat. Gotowe do użycia zaraz po otwarciu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław