Tytoń papierosowy Virginia Light

Tytoń papierosowy Virginia Light zawdzięcza swoją nazwę od gatunku roślin wykorzystanych do jego produkcji. Odmiana tytoniu Virginia i innych mieszanek tworzą doskonały smak i aromat, który docenili palacze na całym świecie. Unikalna receptura już od drugiej połowy XIX wieku podbija podniebienia koneserów. Od teraz może podbić i Twoje.

Wybierz producenta  i wariant wagowy. Wypełnij krótki formularz i prześlij go do nas. Oferta skierowana do osób, które ukończyły 18. rok życia.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Virginia Light

Dlaczego kupić tytoń papierosowy Virginia Light?

Tytoń Virginia słynie ze swojego niepowtarzalnego i naturalnego aromatu, który wyczuwa się podczas palenia. Jego smak jest bardzo bogaty, pełny oraz subtelny i przyjemny. Liście tytoniu są cienko pocięte i nie zawierają żadnych dodatków. Jest on doskonały do nabijania gilz papierosowych, a także bardzo wydajny i łatwy w skręcaniu.

Tytoń papierosowy Virginia Light wyróżnia nie tylko mniejsza ostrość, ale także jasny kolor. To typowe dla wszystkich tytoniów, których moc określana jest jako słaba.

Tytoń papierosowy Virginia Light – cena za 1 kg, 3 kg, 5 kg

Oszczędzaj i zamów 1 kg tytoniu Virginia w cenie 75 zł! Tylko z 1 kg mieszanki suszu możesz skręcić od 1100 do nawet 1500 papierosów. Wybierz wagę, która Ci odpowiada i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty. Tytoń pakujemy w szczelnych opakowaniach, aby nie utracił on swoich walorów smakowych i aromatów.

Sprawdź pozostałe ceny:

  • 2 kg – 150 zł;
  • 3 kg – 225 zł;
  • 4 kg – 300 zł;
  • 5 kg – 375 zł;
  • 6 kg – 450 zł;
  • 7 kg – 525 zł.

Kup tytoń papierosowy Virginia Light na wagę online

Wybierz ulubionego producenta oraz odpowiedni dla siebie gatunek tytoniu. Ciesz się niezapomnianym smakiem i aromatem. Tani Tytoń 24 gwarantuje wysoką jakość suszonych liści tytoniu, poddanych odpowiednim procesom, dzięki którym zachowały one doskonałą wilgotnością i gęstość.

Zachęcamy wszystkich pełnoletnich miłośników skręcania własnych papierosów do skorzystania z naszej oferty!

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław