UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia light 7 kg

Virginia tytoń Light 7 kg

Tytoń papierosowy Virginia Light 7 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Efektowny smak niepodważalnego stylu pochodzący z najlepszych surowców, z plantacji na całym świecie. Uprawiane są pod okiem najlepszych specjalistów, w odpowiednich warunkach, którzy dbają o każdy szczegół. Starannie zebrane, dokładnie wyselekcjonowane, poddane szczególnym procesom obróbki, aby uzyskać najlepszej jakości susz. Odpowiednio wywarzony smak i wysublimowany aromat znajduję się w tytoniu Virginia, który cieszy swoich miłośników.

cena: 594,99zł

Jaki jest?

Starannie dobrana kompozycja suszu o jasnym zabarwieniu, poddana odpowiednim procesom produkcji, aby uzyskać oryginalny, odpowiednio wywarzony smak i aromat. Wyrazisty, a zarazem lekki smak połączony w harmonijną całość daje niezapomniane wrażenia smakowe.

Zawartość opakowania

Tytoń, który ma odpowiednią strukturę oraz wilgotność do samodzielnego robienia papierosów w domu. Najwyższa jakość, doskonałe właściwości, odpowiednia wilgotność zamknięte w szczelnej paczce o pojemności od 1 kilograma do 7 kilogramów.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) podczas zakupu?

Przy zakupie tytoniu Virginia, który jest odpowiednio przygotowany do samodzielnego robienia papierosów, musimy zaopatrzyć się w gadżety, które ułatwią nam pracę. Potrzebne będą papierowe gilzy, w które nabijemy tytoń, maszynkę ręczną lub elektryczną (według uznania). Na rynku dostępne są pudełka na gotowe papierosy oraz różnego rodzaju popielniczki do domu, do ogrodu czy auta.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław