UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia light 6 kg

Virginia tytoń Light 6 kg

Tytoń papierosowy Virginia Light 6 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń o jasnej nitce z niską zawartością nikotyny, która dostarcza lekkich i delikatnych doznań. Osoby chcące poczuć głębie smaku, a zarazem delikatny i subtelny smak i aromat chętnie sięgają po tytoń Virginia. Poddany jest specjalnym procesom podczas produkcji, cienko pocięty tytoń, bez żadnych dodatków, łatwo nabija się w papierowe gilzy. Dzięki odpowiedniej wilgotności ma doskonałą giętkość, która sprawia, że jest bardzo wydajny. Doskonała cena zachęca do zakupu, aby cieszyć się z efektownego smaku.

cena: 509,99zł

Właściwości i cechy

Najwyższej klasy susz o doskonałych właściwościach cieszy swoim niezwykłym smakiem oraz subtelnym aromatem. Tytoń jest cienko pokrojony, ma odpowiednią strukturę i wilgotność co sprawia, że jest bardzo wydajny. Mała ilość nikotyny daje lekki i wywarzony smak.

Zawartość nikotyny

Ma niską zawartość nikotyny, przez co zaliczany jest go grupy słabych tytoni. Lekki i delikatny smak powstaje dzięki odpowiednio dobranej, starannie wywarzonej mieszance tytoniu. Odpowiednia ilość nikotyny sprawia, że czuć tę wyrazistość, a zarazem delikatność podczas palenia.

Zawartość opakowania

Opakowania zawierają najlepszej jakości tytoń o odpowiedniej strukturze i wilgotności, zapakowany w paczki od jednego kilograma, aż do siedmiu kilogramów. Idealnie przygotowane do samodzielnego robienia papierosów, gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław