UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia light 5 kg

Virginia tytoń Light 5 kg

Tytoń papierosowy Virginia Light 5 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niepowtarzalny styl, efektowny smak tytoniu, który jest skomponowany z najwyższej klasy tytoniu głównie Virginia. Najlepsi plantatorzy starannie dbają o każdy szczegół, by uzyskać wysokiej jakości susz. Świetnie wyselekcjonowany, dokładnie oczyszczony, poddany specjalnym procesom produkcji, świetnie nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów. Atrakcyjność ceny zachęca do wypróbowania tego tytoniu, który kusi swoim doskonale wysublimowanym smakiem i lekkim aromatem.

cena: 424,99zł

Właściwości i cechy

Wyrazistość, a zarazem lekkość i subtelność, którą czuć w smaku, to główne cechy tego tytoniu. Doskonałej jakości składniki, starannie wyselekcjonowane, poddane odpowiedniej obróbce przekładają się na niezwykle efektowny smak i aromat. Daje niezapomniane wrażenia podczas palenia.

Skład

Szlachetne gatunki suszu o dłuższej złocistej nitce, mają odpowiednią niską wilgotność, która zapewnia idealną giętkość włókien. Bardzo wydajny, nie kruszy się, w niskiej cenie. Jest starannie oczyszczony, pozbawiony wszelkich niepotrzebnych ulepszaczy, aby cieszyć swoją oryginalnością i naturalnością.

Czy warto kupić?

Ceniony głównie za doskonały smak oraz delikatny aromat świetnie wyczuwalny podczas palenia. Odzwierciedla oryginalny smak papierosów tej samej marki, która jest znana i ceniona na całym świecie za swój niepowtarzalny smak i styl. Niska zawartość nikotyny jest gwarancją delikatności w smaku.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław