UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia light 4 kg

Virginia tytoń Light 4 kg

Tytoń papierosowy Virginia Light 4 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Jasny tytoń uzyskany głównie metodą ogniowo-rurową, w procesie suszenia. Skomponowany jest z tytoniu Virginia z dodatkiem innych znakomitych mieszanek suszu. Doskonały odpowiednik papierosów tej samej marki, która produkuje na rynku od 1887 roku. Swoją nazwę Virginia wziął od nazwy stanu w USA, gdzie zaczęto jego uprawę. Najlepszej jakości susz starannie zebrany, dokładnie wyselekcjonowany, poddany wszelkim procesom produkcji, nie zawiera zbędnych dodatków.

cena: 339,99zł

Jaki jest ?

Dokładnie oczyszczony, czysty bez zbędnych nieczystości, poddany wszelkim potrzebnym procesom obróbki, aby wydobyć jego znakomity smak i aromat. Ma idealną strukturę oraz odpowiednią wilgotność, dzięki której jest bardzo wydajny i nie kruszy się.

Zawartość nikotyny

Zaliczany do słabej grupy tytoni ze względu na niską zawartość nikotyny w liściach suszu. Ma lekki smak i subtelny aromat o minimalnej mocy nikotyny. Doskonale nadaje się dla osób lubiących wysublimowany, delikatny, ale wciąż wyrazisty smak papierosa.

Zawartość opakowania

Najwyższej klasy mieszanki głównie tytoniu Virginia, starannie zebrane, poddany szczególnej obróbce oraz odpowiednio wyselekcjonowany jasny susz. Swoją znakomitą strukturą oraz odpowiednią wilgotnością nadaje się do samodzielnego robienia papierosów, aby za niewielką cenę cieszyć się z doskonałego smaku.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław