+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia light 3 kg

Virginia tytoń Light 3 kg

Tytoń papierosowy Virginia Light 3 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonała jakość, ciekawy styl oraz niezapomniane wrażenia określają niepowtarzalny smak i aromat tego tytoniu. Jest to mieszanka starannie dobranych jasnych tytoni Virginia oraz innych znakomitych odmian. Jego smak jest dosyć wyrazisty, natomiast dzięki niewielkiej ilości nikotyny zawartej w liściach tytoniu jest świetnie wywarzony i bardzo subtelny. Miłośnicy palenia chętnie po niego sięgają ceniąc go za oryginalność smaku oraz najwyższej klasy surowce, które oddają ten wysublimowany smaczek.

cena: 225zł

Tytoń papierosowy Virginia light 3 kg – właściwości i cechy

Starannie cienko krojony susz o odpowiedniej wilgotności, sprawia, że jest bardzo wydajny i nie kruszy się, dzięki czemu łatwo nabija się w papierowe gilzy. Delikatna i lekka mieszanka najlepszych tytoni, sprawia, że możemy cieszyć się jego subtelnym smakiem oraz niezwykłym aromatem. Tytoń z niską zawartością nikotyny, dzięki czemu jego smak jest bardzo przyjemny i lekki w smaku.

Tytoń papierosowy Virginia light 3 kg – zalety

Zdecydowanie zaletą tego tytoniu jest jego znakomity oryginalny smak, który odzwierciedla papierosy tej samej marki. Jako kolejną możemy wymienić cenę, za którą możemy kupić ten doskonały pod każdym względem tytoń. Świetnie wyszukane, odpowiednio dopasowane mieszanki cieszą nas swoim odpowiednio wysublimowanym smakiem i aromatem.

Tytoń papierosowy Virginia light 3 kg – zawartość opakowania

Dostępne opakowania od 1 kilograma do 7 kilogramów zawierają wyłącznie najlepszej jakości odmiany tytoniu, z odpowiednią wilgotnością i strukturą. Świetnie przygotowane do samodzielnego robienia papierosów. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław