UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń virginia light 2 kg

Virginia tytoń Light 2 kg

Tytoń papierosowy Virginia Light 2 kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonałej jakości mieszanka tytoniu Virginia połączona z innymi odmianami, które w połączeniu tworzą niesamowitą całość doskonale wyczuwalną w smaku. Jest odpowiednikiem papierosów tej samej marki, która od 1887 roku zaczęła produkcję. Charakteryzuje go niepowtarzalny i naturalny aromat. Jest równo i cienko pocięty, nie zawiera żadnych innych dodatków i świetnie nadaje się do nabijania w papierowe gilzy. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

cena: 169,99zł

Skład

W skład wchodzą efektowne mieszanki liści tytoniu o jasnym zabarwieniu, poddane specjalnym procesom podczas produkcji i starannie oczyszczone. Nie zawierają dodatkowych ulepszaczy, przez co jego smak jest w 100% oryginalny i wyrazisty o subtelnym aromacie.

Jak powstaje?

Odpowiednio wyselekcjonowane mieszanki tytoniu, które pochodzą z najlepszych i sprawdzonych upraw, następnie poddane odpowiednim procesom produkcji pod okiem najlepszych specjalistów. Starannie oczyszczone i zapakowane w szczelnie zamknięte paczki z zachowanie wszystkich najlepszych właściwości oraz świeżości na długi czas.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) podczas zakupu?

Przy zakupie tytoniu Virginia, który jest odpowiednio przygotowany do samodzielnego robienia papierosów, niezbędne będą inne gadżety. Przede wszystkich musimy kupić papierowe gilzy, w które będziemy nabijali gotowy tytoń oraz maszynkę do kręcenia papierosów. Możemy dodatkowo dokupić różnego rodzaju opakowania na gotowe papierosy oraz popielniczki do domu czy samochodu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław