Tytoń papierosowy Viceroy Średni

Doświadcz niezapomnianych doznań smakowych, jakie oferuje tytoń papierosowy Viceroy Średni! Ten wyjątkowy produkt powstaje z połączenia wyselekcjonowanych gatunków tytoniu, cechujących się ciemnym odcieniem i zbilansowanym zapachem oraz smakiem. Zamów i wypełnij krótki formularz online lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem widniejącym na górze strony – oferta jest dostępna tylko dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Poczuj magię tytoniu Viceroy Średni!

Zostań jednym z wielbicieli własnoręcznego skręcania papierosów. Wybierz produkty najwyższej jakości na tanityton24.pl

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Średni

Co charakteryzuje tytoń papierosowy Viceroy Średni?

Starannie dobrane gatunki roślin, poddane specjalnej obróbce termicznej, tworzą ten wyjątkowy tytoń. Ma on świetną wydajność i idealną wilgotność, dzięki czemu jego drobno pokrojona forma doskonale nadaje się do nabijania gilz papierosowych.

Podczas produkcji tytoń papierosowy Viceroy Mocny przeszedł proces oczyszczania i odgrzybiania. Gotowy susz został pozbawiony wszelkich naleciałości w postaci patyczków, gałązek itp., które wpływają na szybsze spalanie się produktu i powodują większe zadymienie.

Tytoń papierosowy Viceroy Średni – cena

Zacznij oszczędzać już dziś i zamów tytoń papierosowy Viceroy Średni. Za 1 kg zapłacisz tylko 75 zł! Gwarantujemy szybką realizację zamówienia – w ciągu 24 godzin będziesz mógł cieszyć się nawet do 1500 skręconych papierosów. Wybierz wagę i kliknij „Zamów”!

Zdecyduj się na jeden z wariantów:

  • tytoń Viceroy średni 1 kg – 75 zł;
  • tytoń Viceroy średni 2 kg – 150 zł;
  • tytoń Viceroy średni 3 kg – 225 zł;
  • tytoń Viceroy średni 4 kg – 300 zł;
  • tytoń Viceroy średni 5 kg – 375 zł;
  • tytoń Viceroy średni 6 kg – 450 zł;
  • tytoń Viceroy średni 7 kg – 525 zł.

Gdzie można zamówić tytoń papierosowy Viceroy Średni?

Szukasz najlepszego tytoniu w doskonałej cenie? Poznaj ofertę naszego sklepu online. Znajdziesz tam kultowe marki, które zostały docenione zarówno przez wielbicieli wyrobów tytoniowych, jak i osoby palące sporadycznie.

Już teraz dołącz do koneserów tytoniu i rozpocznij swoją przygodę z samodzielnym skręcaniem papierosów. Tytoń papierosowy Viceroy Średni dostarczy Ci niesamowitych doznań smakowych i aromatycznych.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław