UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 7kg

Viceroy tytoń Średni 7kg

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń o średniej mocy z doskonale wyczuwalnym smakiem i odpowiednio wywarzonym aromatem. Poddany wszelkim potrzebnym procesom obróbki, dzięki czemu możemy poczuć jego oryginalny smak, który niczym nie różni się od papierosów tej samej marki. Najwyższej jakości produkty charakteryzują się niepowtarzalnym aromatem i smakiem, co pozwala cieszyć się  głębią wypalonego papierosa. Doskonała struktura oraz wilgotność powoduje perfekcyjną giętkość włókien, przez co tytoń jest bardzo wydajny i łatwo nabija się w gilzy.

cena: 594,99zł

Co to jest?

Tytoń, którego cechuje wyjątkowy smak i odpowiednio wywarzone, a zarazem wyraziste doznania, które dają moc wrażeń. Wyłącznie najlepszej jakości mieszanki, doskonale dobrane, które cieszą swoim głębokim smakiem. Przygotowany do samodzielnego nabijania papierosów w gilzy, gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Pro zawartość nikotyny

Tytoń ze średnią zawartością nikotyny co sprawia, że smak jest doskonale wywarzony, bardzo wyrazisty z dobrze wyczuwalnym aromatem. Odpowiednio wywarzony smak jest uzyskany dzięki idealnie dobranym składnikom, odpowiednio wymieszanych, ze średnią ilością nikotyny. 

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Przy zakupie naszego tytoniu, który jest odpowiednio przygotowany do samodzielnego robienia papierosów w domu, będziemy jeszcze potrzebowali dodatkowe akcesoria. Zakup maszynki ręcznej lub elektrycznej (według gustu) znacznie ułatwi nam pracę. Papierowe gilzy będą nam także niezbędne do nabijania tytoniu.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń viceroy mocny

Viceroy tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tyton viceroy light

Viceroy tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław