UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 6kg

Viceroy tytoń Średni 6kg

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Drobno krojone liście suszu, o średnio-mocnym smaku zawarte w starannie dobranej kompozycji tytoniu. Najwyższej jakości produkty charakteryzują się niepowtarzalnym aromatem i smakiem, co pozwala cieszyć się  głębią wypalonego papierosa. Starannie drobno pokrojone włókna o idealnej strukturze i wilgotności jest bardzo wydajny i fajnie nabija się w gilzy. Chętnie wybierany przez koneserów wyrazistych mieszanek tytoniowych, aby rozkoszować się niepowtarzalnymi doznaniami.

cena: 509,99zł

Zalety

Harmonijne połączenie świetnego smaku z niepowtarzalnym aromatem, tworzy spójność, która sobą zachwyca pod każdym względem. Najwyższej klasy produkty pochodzące z najlepszych upraw, oddają oryginalny smak papierosów tej samej marki. Świetna jakość w doskonałej cenie.

Od czego zależy jego cena

W każdej paczce zawarta jest odpowiednia ilość tytoniu, zależnie od kilogramów możemy mówić o cenie, im więcej tym cena wyższa. W ofercie dostępne są opakowania od 1 do 7 kilogramów z najlepszym tytoniem, pochodzącym ze sprawdzonych upraw. W środku znajdują się wyłącznie najwyższej klasy surowce o niepowtarzalnym smaku i odpowiednio wywarzonym aromacie.

Proces powstawania

Wyłącznie doskonałe warunki klimatyczne i odpowiednia jakość gleby zapewniają wysokiej klasy tytoń. Doświadczenie plantatorów, którzy starannie dbają o każdy szczegół, zbiory, selekcja, czyszczenie pozwalają uzyskać najlepszej jakości susz, zapakowany w szczelnie zamknięte paczki, z zachowaniem odpowiednich właściwości.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń viceroy mocny

Viceroy tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tyton viceroy light

Viceroy tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław