UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 5kg

Viceroy tytoń Średni 5kg

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Bogaty smak i niepowtarzalny aromat pochodzi z najwyższej klasy tytoniu, który pochodzi z upraw najlepszych plantacji. Jako odpowiednik znanych i popularnych papierosów tej samej marki ma swoich wielbicieli, doceniających w nim naturalny aromat i wyśmienity smak. Drobno pokrojony, o odpowiedniej strukturze i wilgotności jest bardzo wydajny. Podczas palenia uwalnia wszystkie swoje właściwości i czuć niepowtarzalny aromat. Łatwo nabija się w gilzy, gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

cena: 424,99zł

Właściwości i cechy

Charakterystyczną cechą jest jego oryginalny smak, który świetnie czuć w czasie palenia. Idealnie oddaje smak papierosów tej samej marki, znanej i cenionej na całym świecie. Tutaj liczy się jakość, która doskonale współgra z perfekcyjnym smakiem i aromatem w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Zalety

Bardzo ceniony przez sympatyków popularnego dymka pod względem nietuzinkowego smaku i wyraźnego aromatu. Jeżeli cenisz sobie oryginalność smaku, doskonałej jakości mieszanek tytoniu, to będzie dla Ciebie idealny wybór. Ogromną zaletą jest również konkurencyjna cena.

Zawartość opakowania

W paczkach, które są dostępne od 1 do 7 kilogramów, znajdziemy wyłącznie najlepszej jakości mieszanki, pochodzące ze sprawdzonych plantacji, uprawiane w odpowiednich warunkach. Odpowiednio przygotowany tytoń, poddany procesom obróbki doskonale nadaje się do samodzielnego nabijania w gilzy.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń viceroy mocny

Viceroy tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tyton viceroy light

Viceroy tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław