UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 4kg

Viceroy tytoń Średni 4kg

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Efektowny i gustowny smak najwyższej jakości tytoniu, z głębokim i wyrazistym aromatem znajduje się mieszance suszu. Wyłącznie sprawdzone produkty pochodzące z najlepszych plantacji, starannie zebranych pod okiem najlepszych specjalistów. Spełnia wszelkie normy jakościowe, aby w pełni oddać swój niepowtarzalny smak. W atrakcyjnej cenie możemy kupić doskonały jakościowo tytoń, o idealnej strukturze i wilgotności. Szczelnie zamknięty w paczkach zachowuje wszystkie swoje właściwości i świeżość na długi czas.

cena: 339,99zł

Właściwości i cechy

Starannie, odpowiednio wywarzony smak z dosyć wyczuwalną zawartością nikotyny, która daje wyraziste doznania, jednakże o lżejszym aromacie. Doskonała niska cena za oryginalny smak najwyższej jakości tytoni. Wykwintny smak kusi niską ceną. Idealny do własnoręcznego nabijania w gilzy.

Od czego zależy jego cena?

Dostępne są opakowania od 1 do 7 kilogramów tytoniu, które są wyznacznikiem ceny (im więcej kilogramów, tym cena wyższa). Jakość produktów oraz niepowtarzalny smak zawarty jest w każdym opakowaniu. Najwyższej klasy mieszanki w konkurencyjnej cenie.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Samodzielne robienie papierosów wymaga czasu i precyzji, ale i odpowiednich gadżetów. Oprócz zakupu gotowego tytoniu papierosowego, o odpowiedniej strukturze, będziemy potrzebowali m.in. papierowe gilzy oraz maszynkę do nabijania papierosów. Można także dokupić różnego rodzaju opakowania na gotowe papierosy oraz popielniczki do domu, czy samochodu.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń viceroy mocny

Viceroy tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tyton viceroy light

Viceroy tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław