UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 3kg

Viceroy tytoń Średni 3kg

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Wyprodukowany z najwyższej jakości surowców charakteryzuje się bogactwem smaku o doskonałej strukturze. Jako odpowiednik znanych i popularnych papierosów tej samej marki ma swoich wielbicieli, doceniających w nim naturalny aromat i wyśmienity smak. Charakteryzuje go drobno pokrojony susz, który uwalnia niepowtarzalny aromat podczas palenia. Dzięki odpowiedniej wilgotności łatwo nabija się w gilzy, gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

e.

cena: 254,99zł

Właściwości i cechy

Wysoka jakość surowców, pochodząca z najlepszych upraw, posiadająca wysoka zawartość nikotyny. Doskonale wydobywa głębię niepowtarzalnego smaku, z wyraźnie wyczuwalnym aromatem, zadowoli najbardziej wymagających smakoszy. Świetnie nadaje się do ręcznego robienia papierosów w domowym zaciszu.

Zawartość nikotyny

Średnia moc nikotyny zawarta w tym tytoniu sprawia, że smak jest doskonale wywarzony, taki wyrazisty z delikatniejszym, ale wciąż z dobrze wyczuwalnym aromatem. Poddana odpowiedniej obróbce, idealnie przygotowana mieszanka cieszy nas swoim dobrze wysublimowanym smakiem.

Dlaczego warto go kupić?

Marka tytoniu znana i lubiana na całym świecie, która ma swoich sympatyków dobrego smaku. Gwarancją jakości jest cena, która idzie w parze z oryginalnością, ciesząc swoim smakiem. Ma idealną strukturę i wilgotność, dzięki czemu jest wydajny i łatwo nabija się w papierowe gilzy.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń viceroy mocny

Viceroy tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tyton viceroy light

Viceroy tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław