UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 2kg

Viceroy tytoń Średni 2kg

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Średnia moc tytoniu sprawia, że jego smak jest doskonale wyczuwalny i odpowiednio wywarzony. Oryginalny smak odpowiada znanej i cenionej marce papierosów, która ma swoich zwolenników na całym świecie. Wyłącznie szlachetne gatunki tytoniu, starannie dobrane, poddane odpowiednim procesom obróbki oddają swój głęboki i ekspresyjny smak. Bardzo wydajny w konkurencyjnej cenie, cieszy swoim smakiem i świeżością przez długi czas.

cena: 169,99zł

Jak powstaje?

Najbardziej wyszukane odmiany, starannie skomponowane połączone w spójną mieszankę, o doskonałym intensywnym smaku i wywarzonym aromacie. Poddany specjalnym procesom produkcji, przygotowany pod okiem najlepszych specjalistów jest dzielony i zapakowany w odpowiednich ilościach w paczki.

Zawartość nikotyny

Tytoń o średniej mocy daje dosyć intensywny i odpowiednio wywarzony smak przyjemny i naturalny aromat. Idealnie zmieszane składniki o najlepszych właściwościach tworzą harmonię niepowtarzalnego smaku i ekspresyjnego aromatu. Doskonale nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów w gilzy dzięki odpowiedniej strukturze i wilgotności.

Od czego zależy jego cena

Cena regulowana jest przez ilość tytoniu, która znajduję w każdej paczce. W ofercie dostępne są opakowania od 1 do 7 kilogramów z najlepszym tytoniem, pochodzącym ze sprawdzonych upraw. Wyjątkowy, wyrazisty smak oraz wysublimowany aromat zawarty jest w każdej paczce niezależnie od wielkości.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń viceroy mocny

Viceroy tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tyton viceroy light

Viceroy tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław