UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 1kg

Viceroy tytoń Średni 1kg

Tytoń papierosowy Viceroy Średni 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Kompozycja starannie dobranych tytoni o średnio-mocnym smaku, która posiada najwyższej jakości produkty.  Dzięki drobno krojonym liściom charakteryzuje się niepowtarzalnym aromatem i smakiem, co pozwala cieszyć się  głębią wypalonego papierosa. Cienko krojony tytoń doskonale nadaje się do samodzielnego robienia papierosów i łatwo nabija się w gilzy. Chętnie wybierany przez koneserów wyrazistych mieszanek tytoniowych o niepowtarzalnym smaku i aromacie.

cena: 84,99zł

Właściwości i cechy

Idealnie wywarzony smak zamknięty w starannie dobranej kompozycji mieszanek tytoniu, posiadające najlepsze właściwości smakowe. Duża zawartość nikotyny sprawia, że dobrze czuć mocny smak, który daje wyjątkowe doznania. Pozwala cieszyć się swoją wyrazistością oraz efektownym smakiem papierosów.

Zalety

Świetny smak starannie dobranych mieszanek suszu harmonijnie połączonym z doskonałym aromatem. Najwyższej klasy produkty pochodzące z najlepszych upraw, oddają oryginalny smak papierosów tej samej marki. Idealnie przygotowany do samodzielnego nabijania w gilzy, za sprawą odpowiedniej struktury i wilgotności. Doskonała jakość w atrakcyjnej cenie.

Zawartość opakowania

Wysokiej jakości tytoń, o niepowtarzalnym, oryginalnym smaku, starannie wyselekcjonowane, zapakowane w szczelnie zamknięte paczki. Harmonia smaku i aromatu tworzy niesamowite doznania. Zachowuje wszystkie swoje właściwości i świeżość na długi czas.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń viceroy mocny

Viceroy tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tyton viceroy light

Viceroy tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław