Tytoń papierosowy Viceroy Mocny

Doświadcz niepowtarzalnych wrażeń, jakich dostarcza tytoń papierosowy Viceroy Mocny! Ten wyjątkowy produkt powstał z połączenia wyselekcjonowanych gatunków tytoniu o ciemnej barwie i wyrazistym zapachu oraz smaku. Znajdź swój produktu i wypełnij krótki formularz zamówienia online lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem wskazanym na górze strony – oferta dotyczy osób, które ukończyły 18. rok życia. Odkryj nowe doznania smakowe dzięki tytoniowi Viceroy Mocny!

Skorzystaj z wysokiej jakości tytoniu Viceroy, który dostępny jest w kilku wariantach do wyboru.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny

Dlaczego warto wybrać tytoń papierosowy Viceroy Mocny?

Viceroy Mocny to tytoń o wyraźnym smaku i aromacie, powstały z unikalnej mieszanki suszonych liści tytoniu. Zanim trafił do sprzedaży, przeszedł wnikliwą weryfikację pod względem barwy i konsystencji. Co więcej, wszelkie zanieczyszczenia zostały usunięte, a sam tytoń poddano odgrzybianiu, co gwarantuje jego najwyższą jakość.

Susz o niesamowitej wydajności jest cechą najlepszych marek. Drobno krojony tytoń idealnie nadaje się do nabijania w gilzy papierosowe. Jego optymalna wilgotność pozwala zminimalizować ryzyko kruszenia się produktu.

Ile kosztuje tytoń papierosowy Viceroy Mocny? Cena

Jeśli chcesz poczuć przyjemność z palenia i chcesz zachować oryginalny smak i aromat na dłużej, wybierz tytoń zamknięty w szczelnych opakowaniach – produkt pakujemy na wagę. Gwarantujemy, że Twoje doświadczenia smakowe będą za każdym razem takie same, jak podczas pierwszego palenia.

Zdecyduj się na jeden z wariantów:

  • 1 kg tytoniu Viceroy Mocny – 75 zł;
  • 2 kg tytoniu Viceroy Mocny – 150 zł;
  • 3 kg tytoniu Viceroy Mocny – 225 zł;
  • 4 kg tytoniu Viceroy Mocny – 300 zł;
  • 5 kg tytoniu Viceroy Mocny – 375 zł;
  • 6 kg tytoniu Viceroy Mocny – 450 zł;
  • 7 kg tytoniu Viceroy Mocny – 525 zł./li>

Gdzie kupić tytoń papierosowy Viceroy Mocny?

Kupowanie tytoniu na wagę jest nie tylko proste, ale i wygodne. Wystarczy wybrać producenta i wariant wagowy, po czym kliknąć „Zamów”. Przejdź do krótkiego formularza. Po jego wypełnieniu będziemy mogli przystąpić do realizacji zamówienia.

Czy wiesz, że z 1 kg tytoniu możesz skręcić od 1100 do nawet 1500 papierosów? To od 55 do nawet 75 paczek za jedyne 75 zł. Dołącz do koneserów i miłośników samodzielnego skręcania papierosów razem z Tani Tytoń 24.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław