UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 7kg

Viceroy tytoń Mocny 7kg

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Oryginalny smak pochodzący z najlepszej jakość surowców, uprawianych na plantacjach na całym świecie pod czujnym okiem specjalistów. Doskonały wybór dla miłośników mocnych i wyrazistych wrażeń, którzy cenią sobie najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie. Idealna struktura oraz odpowiednia wilgotność sprawiają, że łatwo nabija się w papierowe gilzy, dając satysfakcje z samodzielnego robienia papierosów. Zawiera czysty, dokładnie wyselekcjonowany tytoń, który poddany jest specjalnym procesom obróbki, aby wydobyć najlepsze właściwości i oryginalny smak tytoniu.

cena: 594,99zł

Właściwości i cechy

Doskonale wywarzony smak zawarty w starannie dobranej kompozycji mieszanek tytoniu, o najlepszych właściwościach. Duża zawartość nikotyny sprawia, że dobrze czuć mocny smak i wyjątkowe doznania. Pozwala cieszyć się swoją wyrazistością, oddając nieskazitelny smak papierosów.

Zalety

Oryginalność smaku, którą czuć podczas palenia jest zdecydowanie zaletą, która doskonale odzwierciedla ten tytoń. Najwyższa jakość suszu i idealne dopasowanie mieszanek tytoniu powoduje jego wyjątkowość, która dostępna jest w atrakcyjnej cenie.

Zawartość opakowania

Zawarte w opakowaniu wyłącznie sprawdzone i odpowiednio wyselekcjonowane mieszanki drobno pokrojonego tytoniu najwyższej jakości, z dużą zawartością nikotyny. Tak doskonale wyselekcjonowany, świetnie wybrany susz przygotowany jest do samodzielnego nabijania papierosów w papierowe gilzy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław