UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 6kg

Viceroy tytoń Mocny 6kg

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Oryginalny, wyniosły smak wydobywający się z doskonałego połączenia mieszanek tytoni o najlepszych walorach smakowych. Ceniony za swój niepowtarzalny styl i bogaty aromat ma wielu miłośników, którzy chętnie po niego sięgają. Drobno pokrojone liście o doskonałej strukturze i odpowiedniej giętkości włókien wydobywają swój niepowtarzalny aromat dobrze wyczuwalny podczas palenia. Świetnie przygotowana mieszanka do samodzielnego robienia papierosów w domu. Szczelnie zamknięte paczki gwarantują świeżość na długi czas.

cena: 509,99zł

Skład

W skład wchodzą starannie dobrane i odpowiednio wyselekcjonowane mieszanki tytoniu, wyłącznie najwyższej jakości. Cienko krojony susz o doskonałej wilgotności świetnie nada się do własnoręcznego robienia papierów w domu. Odpowiedni poziom wysuszenia sprawia, że jest on jeszcze bardziej wydajny.

Dlaczego warto go kupić?

Osoby, które cenią wyrazisty i mocny smak tytoniu, szczerze polecam ten tytoń, który charakteryzuje się najlepszej jakości składnikami. Połączenie wysublimowanego smaku i efektownego aromatu sprawi, że choć na chwilę, oddasz się chwili zapomnienia. Przede wszystkim jakość, smak i cena to kluczowe zalety, które opisują ten tytoń.

Od czego zależy jego cena?

Cena zależy wyłącznie od ilości kilogramów w paczce, natomiast jakość i wyszukany smak zawarty jest w każdym opakowaniu z naszym tytoniem. Niesamowita kompozycja starannie dobranych liści tytoniu o unikatowym smaku jest warta ceny, jaką musimy zapłacić.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław