UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 5kg

Viceroy tytoń Mocny 5kg

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Charakteryzuje się doskonałą jakością oraz głębią smaku ze starannie dobranych mieszanek tytoniu. Bardzo wydajny za sprawą doskonałej wilgotności oraz giętkości włókien. Doskonały odpowiednik znanych i popularnych papierosów tej samej marki, która ma rzesze swoich wielbicieli. Wyśmienity smak i naturalny aromat zdecydowanie przyciąga swoich fanów wyrazistych mieszanek. Jego cechą charakterystyczną są drobno krojone liście, które uwalniają niepowtarzalny aromat, na długo pozostający w pamięci.

cena: 424,99zł

Właściwości i cechy

Niesamowita kompozycja idealnie dobranych mieszanek suszu, drobno krojonych, która charakteryzuje się głębią smaku i intensywnością aromatu. Sympatycy ceniący połączenie oryginalnego i wyrazistego smaku, zdecydowanie znajdą go w tym tytoniu. Odzwierciedla on smak tej samej marki w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajdziemy przede wszystkim najwyższej jakości produkty, szlachetne mieszanki suszu, starannie zebrane, odpowiednio wyselekcjonowane, tworzące niesamowitą spójność smaku i aromatu. Dzięki znaczącej zawartości nikotyny dopełnia całość i tworzy nietuzinkowe doznania. Przygotowany do samodzielnego robienia papierosów.

Dlaczego warto go kupić?

Doceniany za swoje doskonałe walory smakowe, za wyniosły, wyrazisty i odpowiednio wywarzony smak, który idealnie współgra z dobrze wyczuwalnym aromatem. Ceniona marka na całym świecie od lat cieszy podniebienia swoich fanów. Oryginalność smaku w przystępnej cenie to gwarancja jakości i dobrego smaku.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław