UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 3kg

Viceroy tytoń Mocny 4kg

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Idealny wybór dla miłośników mocnych wrażeń, którzy cenią oryginalny smak i mocny aromat. Idealna struktura oraz odpowiednia wilgotność sprawiają, że łatwo nabija się w papierowe gilzy za pomocą maszynki do nabijania papierosów. Zawiera czysty, dokładnie wyselekcjonowany tytoń, który poddany jest specjalnym procesom obróbki, aby wydobyć najlepsze właściwości i oryginalny smak tytoniu. Jest bardzo wydajny, co dłużej pozwala cieszyć się jego wykwintnym smakiem.

cena: 254,99zł

Właściwości i cechy

Cechuje go wysoka jakość produktów, z wysoką zawartością nikotyny, która doskonale wydobywa głębię niepowtarzalnego smaku, z wyraźnie wyczuwalnym aromatem. Wyrazistość i duża moc to cechy dobrego tytoniu, idealny dla miłośników mocnych wrażeń. Świetnie nadaje się do ręcznego robienia papierosów, z zachowaniem oryginalnego smaku.

Dlaczego warto go kupić?

Znana i lubiana marka na świecie, która zaskarbiła sobie miłośników doskonałego smaku. Tutaj gwarancją jakości jest cena, która idzie w parze z oryginalnością. Sympatycy wyrazistego smaku zdecydowanie wybierają ten tytoń, który świetnie sprawdza się podczas samodzielnego robienia papierosów i jest bardzo wydajny.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Samodzielne robienie papierosów w domu może być niezłą przygodą i dać dużą satysfakcję. Niezbędne będą tutaj akcesoria, które znacznie ułatwia nam pracę. Niezbędny jest zakup papierowych gilz, w które będziemy nabijać gotowy tytoń, przy pomocy maszynki ręcznej lub elektrycznej, ale to już indywidualny wybór wedle uznania. Można dokupić różnego rodzaju opakowania na gotowe papierosy oraz popielniczki.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław