UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 4kg

Viceroy tytoń Mocny 3kg

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonały tytoń z cienko krojonymi włóknami, o odpowiedniej wilgotności, nie wykrusza się i łatwo nabija się w gilzy. Dokładnie oczyszczony, odgrzybiony, bez żadnych patyków czy innych zanieczyszczeń starannie przygotowany do samodzielnego robienia papierosów. Poddany specjalnym procesom obróbki jest bardzo wydajny o doskonałej strukturze. Zapewnia bogaty, bardzo wyrazisty smak i aromat w doskonałej cenie.

cena: 339,99zł

Co to jest?

Roślina, która jest uprawiana na najlepszych plantacjach na świecie, w specjalnych warunkach. Następnie poddana wymaganym procesom produkcji, specjalnej selekcji pod okiem specjalistów. Starannie dobrane, odpowiednio wywarzone mieszanki tytoni o wyjątkowym smaku oraz zapachu.

Zawartość opakowania

Wyłącznie pierwszej klasy surowce, starannie zebrane i skomponowane z największą precyzją, aby wydobyć głębię smaku i niepowtarzalny aromat. Harmonijne zestawienie mieszanek, zamknięte w szczelnych opakowaniach, zachowują swoją świeżość i wszystkie właściwości. Przygotowany do samodzielnego nabijania w papierowe gilzy, gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Od czego zależy jego cena?

Ilość kilogramów w paczce jest wyznacznikiem ceny. Doskonałe połączenie wysublimowanego smaku z efektownym aromatem daje unikatową mieszankę najlepszej jakości tytoniu. Starannie dobrana kompozycja surowców sprawia, że powstaje niezwykle harmonijny i doskonały smak.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław