+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 2kg

Viceroy tytoń Mocny 2kg

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonałe połączenie wyrazistych doznań odpowiednio wywarzonego smaku i wyrazistego aromatu. Powstaje z najlepszych mieszanek tytoniu, co gwarantuje efektowne i aromatyczne doznania. Idealnie odzwierciedla smak klasycznych papierosów tej samej marki w zdecydowanie niższej cenie. Gwarancja najwyższej jakości i efektywności doznań zawarta jest w szczelnie zapakowanych paczkach, które zachowują swoje wszystkie najcenniejsze właściwości i świeżość na długi czas.

cena: 150zł

Tytoń papierosowy Viceroy mocny 2 kg – jaki jest?

Jest świetnym odpowiednikiem papierosów tej samej marki, który ma bardzo charakterystyczny i mocny smak. Koneserzy wyrazistego smaku chętnie po niego sięgają za sprawą unikalnego smaku oraz dobrze wyczuwalnej nuty nikotyny. Odpowiednia wilgotność oraz cienko pokrojone nitki sprawiają, że łatwo nabija się w papierowe gilzy.

Tytoń papierosowy Viceroy mocny 2 kg – zawartość opakowania

Absolutnie najlepsze mieszanki tytoniu o niepowtarzalnym, oryginalnym smaku, starannie wyselekcjonowane, zapakowane są w szczelnie zamknięte paczki. Harmonijne połączenie kompozycji suszu zachowuje wszystkie swoje właściwości i świeżość na długi czas. Jest bardzo wydajny w atrakcyjnej cenie.

Tytoń papierosowy Viceroy mocny 2 kg – zawartość nikotyny

Dużą zawartość nikotyny zawarta w liściach suszu sprawia, że zaliczany jest do grupy mocnych tytoni. Unikatowe mieszanki o dosyć wyczuwalnym zabarwieniu nikotyny, dają oryginalny smak i wyrazisty aromat. Uznawany na całym świecie przez koneserów oryginalnego smaku w atrakcyjnej cenie.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław