UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 1kg

Viceroy tytoń Mocny 1kg

Tytoń papierosowy Viceroy Mocny 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Mocny tytoń stworzony dla miłośników, którzy cenią wyrazistość i głębię smaku w wypalanym papierosie.  Skomponowany jest z najlepszych mieszanek suszu, co daje unikalny, mocny smak i aromat. Jest doskonałym odpowiednikiem papierosów tej samej marki, przez co chętnie sięgają po nie osoby lubiące wyrazistość smaku i niepowtarzalną woń aromatu. Daję satysfakcję i zadowolenie podczas palenia. Oryginalny smak w atrakcyjnej cenie.

cena: 84,99zł

Właściwości i cechy

Bogaty smak i wyrazistość doskonale współgra z odpowiednio wywarzonym aromatem. Cieszy swoją głębią, oddając nieskazitelny smak papierosów cenionej marki. Mocny smak uzyskany jest z idealnego połączenia liści suszu z dużą zawartością nikotyny. Doskonale przygotowany do samodzielnego robienia papierosów w domu.

Zalety

Posiada wiele zalet, które w znaczący sposób go wyróżnia, przede wszystkim oryginalność smaku, który możemy poczuć podczas palenia. Kolejna zaleta to niska cena, która jest stosunkowo niska w porównaniu do doskonałej jakości tytoniu. Staranne dopasowanie mieszanek, odpowiednio przygotowanych do samodzielnego robienia papierosów.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Samodzielne robienie papierosów w domowym zaciszu wymaga cierpliwości i precyzji, dodatkowo warto zaopatrzyć się gadżety, które znacząco ułatwią nam pracę. Oprócz naszego doskonale przygotowanego tytoniu należy zakupić papierowe gilzy oraz maszynkę (ręczna lub elektryczną) do nabijania papierosów.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław