Tytoń papierosowy Viceroy Light

Odkryj niezwykłe doznania smakowe, jakie zapewnia tytoń papierosowy Viceroy Light! Ta wyjątkowa mieszanka powstaje z połączenia wyselekcjonowanych odmian tytoniu o jasnym kolorze i delikatnym aromacie oraz smaku.

Skorzystaj z naszej oferty online, wypełniając krótki formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer widniejący na górze strony. Nasze produkty są dostępne jedynie dla osób pełnoletnich.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Light

Dlaczego warto kupić tytoń papierosowy Viceroy Light?

Viceroy Light to bez wątpienia najlepszy wybór dla osób, które nie lubią intensywnych zapachów i smaków. Tytoń papierosowy skomponowany jest z wybranych gatunków roślin, które charakteryzują się delikatnym i subtelnym aromatem. Lekkość nie oznacza utraty jakości – walory smakowe są wyczuwalne przez cały czas palenia. Produkt adresowany jest do palaczy, którzy oczekują wysokiej jakości pod każdym względem.  

Tytoń papierosowy Viceroy Light to mieszanka suszu, wyróżniająca się znacznie bledszą barwą brązu od mocniejszych odpowiedników. Niemniej, produkt należy określić jako doskonały, o czym świadczy jego wilgotność oraz brak zanieczyszczeń wpływających na szybkość palenia się tytoniu.

Zamów tytoń papierosowy Viceroy Light już za 75 zł!

Oszczędzaj już dziś i kup 1 kg tytoniu Viceroy Light za jedyne 75 zł! Gwarantujemy szybką realizację Twojego zamówienia.

Wybierz wariant:

  • tytoń papierosowy Viceroy Light 1 kg – 75 zł;
  • tytoń papierosowy Viceroy Light 2 kg – 150 zł;
  • tytoń papierosowy Viceroy Light 3 kg – 225 zł;
  • tytoń papierosowy Viceroy Light 4 kg – 300 zł;
  • tytoń papierosowy Viceroy Light 5 kg – 375 zł;
  • tytoń papierosowy Viceroy Light 6 kg – 450 zł;
  • tytoń papierosowy Viceroy Light 7 kg – 525 zł.

Gdzie warto kupić tytoń Viceroy?

Na tanityton24.pl masz dostęp do szerokiego wyboru najlepszych mieszanek suszonego tytoniu. Wybierz producenta i wagę. Wypełnij krótki formularz zamówienia. Gwarantujemy sprawną obsługę i szybką realizację. Otrzymaj swoje produkty w przeciągu 24 godzin.

Już z 1 kg tytoniu możesz skręcić od 1100 do 1500 papierosów. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław