UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Light 7kg

Viceroy tytoń Light 7kg

Tytoń papierosowy Viceroy Light 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Subtelny i aksamitny smak zawarty w lekkiej i delikatnej mieszance tytoniu, o najlepszych właściwościach smakowych. W swoim składzie zawiera wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowane jasne mieszanki suszu o aromatycznym zapachu i wyrazistym, a zarazem lekkim smaku. Gwarantuje bogactwo smaku oraz subtelny aromat, który pobudzi nasze zmysły. Jest doskonałym odpowiednikiem papierosów, tej samej marki.   

cena: 594,99zł

Jaki jest?

Doskonale oddaje oryginalny smak papierosów tej samej marki, znanej i cenionej na całym świecie. Charakterystyczna lekkość i delikatność muska nasze podniebienia i pozwala cieszyć się swoim smakiem. Odpowiednia wilgotność oraz cienko pokrojone nitki sprawiają, że łatwo nabija się w papierowe gilzy.

Zawartość nikotyny

Niewielka ilość nikotyny zawarta w liściach suszu sprawia, że zaliczany jest do grupy słabych tytoni. Unikatowa mieszanka o subtelnym posmaku powoduje lekkie i odpowiednio wywarzone doznania. Idealnie sprawdzi się dla osób lubiących wysublimowany, delikatny, ale wciąż wyrazisty smak papierosa.

Dlaczego warto kupić?

Najwyższa jakość surowców, doskonale dopasowane składniki dają wyjątkowo delikatny i subtelny smaczek. Atrakcyjna cena kusi, aby sięgnąć po tytoń Viceroy i zanurzyć się w jego delikatnych doznaniach. Idealna struktura oraz odpowiednia wilgotność sprawia, że z łatwością nabija się w papierowe gilzy i jest bardzo wydajny.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław